O mnie

PRYWATNIE:

Bloguję od zawsze, czyli od 2004 / 2005 roku. Pisałem na różne tematy, nie tylko na blogach. Przez pewien czas pracowałem w redakcji Bankier.pl a później w Grupie Allegro, prowadząc serwis edukacyjny dla sprzedawców internetowych. Aktualnie energia do pisania trochę mi minęła. Kiedyś wierzyłem, że tym pisaniem można zmienić czyjeś przekonania – dziś wiem, że zdalnie, online, bez kontaktu twarzą w twarz, trudno dyskutować.

Uwielbiam grać na PS4. Hobbystycznie też uzupełniam swoją wiedzę i umiejętności zdobyte „za kółkiem”. Osobowość ISFJ.

ZAWODOWO:

Wspieram e-commerce w grupie 4FUN MEDIA.

Wcześniej: Dyrektor Sprzedaży w największym polskim serwisie pop-kulturalnym: naEKRANIE.pl gdzie odpowiadam za reklamę natywną, akcje specjalne i niestandardowe.

Manager z 10-letnim doświadczeniem w komunikacji w nowych mediach, content marketingu, współpracy z influencerami. Strateg i analityk z lekkim piórem i znajomością internetu od podszewki. Do tego niebanalna osobowość, ogromna wiedza połączona z naturalną skromnością i duża otwartość na ludzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w takich firmach jak Bankier.pl, Grupa Allegro, VML Poland, 24/7Communications, naEKRANIE.pl. Współpracowałem z takimi markami jak GetResponse, Pepsico, PZU czy InPost.

Kontakt

RUN:  Garmin / Endomondo /
SOCIAL:  Facebook / Twitter / Instagram /
CONNECT:  Telegram / mail: pl@7hub.com.pl / mobile: 793 799 959 /